Керівники поліції Черкащини склали заліки зі службової підготовки

Інформація

Керівництво ГУНП в Черкаській області продемонструвало рівень знань з функціональної, тактичної, вогневої, фізичної, загальнопрофільної  підготовок під час складання заліків зі службової підготовленості поліцейських за підсумками 2021 навчального року.

Сьогодні, 14 вересня, розпочався перший етап перевірки з визначення рівня службової підготовленості поліцейських Головного управління Національної поліції в Черкаській області. 

«Кожен керівник повинен на «відмінно» знати чинне законодавство, вправно володіти вогнепальною зброєю та підтримувати гарну фізичну форму, тим самим бути прикладом для підлеглих»,- сказав Михайло Куратченко.

Після стройового огляду та вступного слова начальника обласного Главку поліцейські перейшли до практичного етапу здачі заліків.

Під час складання заліків перевірявся рівень знань законодавчої бази, теоретичної частини курсу вогневої підготовки, практичне виконання нормативів та вправ з вогневої та фізичної підготовки.

Рівень теоретичних та практичних знань поліцейських особисто проінспектував начальник обласного Главку Михайло Куратченко.

Сектор комунікації поліції Черкаської області
 
 

поліція
новини