Керівники поліції Черкаської області привітали правоохоронців з Днем захисників і захисниць України

Інформація

Заступник начальника – начальник кримінальної поліції ГУНП в Черкаській області Руслан Осипенко нагородив поліцейських нагрудними знаками та почесними грамотами.

Сьогодні в Головному управлінні Національної поліції в Черкаській області відбулись урочистості з нагоди відзначення Дня захисників і захисниць України.

«Відповідно до внесених змін в Законі України, цього року назва свята змінилася. Адже багато жінок, нарівні з чоловіками, брали й беруть участь у захисті суверенітету й територіальної цілісності України, в тому числі й поліцейські», - сказав заступник начальника Главку.

«Так, у нас на обліку нині перебуває 385 правоохоронців – учасників бойових дій, з них – 9 жінок. Перш за все хочу подякувати усім тим, хто з перших днів проведення Антитерористичної операції самовіддано ніс службу на сході України, неухильно виконуючи покладені на них обов’язки» - зазначив Руслан Осипенко.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять усіх загиблих, які боролися за суверенітет і захищали нашу державу. Під час урочистих заходів правоохоронці отримали грамоти, подяки та нагрудні знаки.  

«Від душі бажаю вам здоров’я і добра, щастя та злагоди, успішної служби. Нехай це свято відважних і патріотичних людей завжди буде мирним і радісним!» - наголосив Руслан Осипенко.

Також подяки та символічні подарунки поліцейські отримали від представників профспілкової організації.

Сектор комунікації поліції Черкаської області

поліція
новини