Нацполіція забезпечила публічну безпеку під час святкування Рош га-Шана

Масові заходи

Грубих правопорушень протягом цих днів не допущено. Сьогодні ввечері, 8 вересня, паломники-хасиди почали від’їжджати з міста Умань до країн постійного проживання. 

За словами заступника начальника Департаменту превентивної діяльності Національної поліції України Анатолія Серединського, наразі відбувається завершальний етап святкування Рош га-Шана. 

«В цілому ситуація контрольована. Зафіксовано 21 повідомлення щодо перебування паломників-хасидів. Маємо два відкриті кримінальні провадження, які пов'язані з торгівлею речовин, схожих на наркотичні. Також маємо два адміністративні протоколи, за результатами яких будуть прийматися рішення з приводу видворення за межі території України із забороною в'їзду окремих хасидів, які допускали правопорушення на території міста Умань», - повідомив Анатолій Серединський.

Він також наголосив, що з метою забезпечення правопорядку під час відбуття паломників посилені патрульні наряди працюють у місцях посадки в автобуси, також виставлені посилені автопатрулі по маршруту руху і посилені заходи безпеки в аеропортах. 

«В цілому завдяки злагодженій роботі ДСНС, поліції, Нацгвардії і міграційної служби ми мінімізували будь-якого роду провокації та правопорушення під час перебування паломників на території міста Умань», - наголосив Анатолій Серединський.

Прес-офіцер поліції Ізраїлю Міхаель Зінгерман зазначив, що українські та ізраїльські поліцейські спрацювали професійно, чітко та ефективно: 

«Ми разом зробили все необхідне для того, щоби все пройшло спокійно. Разом патрулювали вулиці, робили все для того, щоб забезпечити безпеку та громадський порядок  під час проведення Рош га-Шана».

Поліцейські продовжують нести службу в посиленому режимі та забезпечувати правопорядок в районі паломництва.

Управління комунікації Національної поліції України

безпека