У Черкасах правоохоронці провели антитерористичні навчання на залізничному вокзалі

Навчання

Головне управління Національної поліції в Черкаській області та координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні Служби безпеки України провели планові навчання. Тренування відбувалися на об’єкті національної транспортної системи. 

За легендою тренувань, група озброєних умовних терористів захопила один із вагонів пасажирського потягу під час його прибуття на станцію залізничного вокзалу Черкас. 

Зловмисники захопили «заручників» та забарикадувалися, погрожуючи у разі штурму підривом вагону та цистерн з паливно-мастильними матеріалами на території станції. «Терористи» висунули низку вимог, які прагнули озвучити лише очільнику Черкаської ОДА. 

Завдяки злагодженим діям правоохоронців терміново було евакуйовано громадян із прилеглої території до залізничного вокзалу, нейтралізовано «терористів» та звільнено «заручників». 

Навчання проводилися в умовах максимально наближених до реальних подій спільно з працівниками СБУ, Держслужби з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців Національної гвардії, представників «Укрзалізниці», а також за участі представників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування. 

Наприкінці навчань Координаційна група детально проаналізувала та оцінила ефективність сил і засобів, спрямованих на протидію терористичним проявам. Крім цього, було розглянуто проблемні питання і надано відповідні рекомендації представникам «Укрзалізниці» щодо чіткого алгоритму дій у разі терористичної загрози або виявлення вибухонебезпечних предметів.

Сектор комунікації поліції Черкаської області

поліція
новини