Черкаські правоохоронці проводять правовиховні лекції в школах міста

Профілактична робота

З метою створення безпечного освітнього середовища серед дітей вільного від насильства та булінгу, у школах і гімназіях співробітники поліції проводять профілактичні бесіди зі школярами. 

13 жовтня, начальник сектору ювенальної превенції УПД ГУНП в Черкаській області Євгеній Карнаушенко провів лекцію в Черкаській міській гімназії № 31.

Працівник поліції розказав дітям про поняття булінгу, як йому протидіяти та яка за це передбачена відповідальність.

Під час лекції правоохоронець обговорив з учнями проблему насилля і жорстокості у шкільному середовищі. Надав практичні поради, як протидіяти фізичному і психологічному терору з боку однокласників. Розповів про наслідки цькування та адміністративну відповідальність за його вчинення, а також наголосив на тому, що не слід замовчувати випадки булінгу й негайно говорити про це зі шкільним психологом, вчителями, батьками або звертатися до правоохоронних органів.

Крім того, Євгеній Карнаушенко розповів присутнім про небезпеку, що підстерігає їх в соціальних мережах.  

Діти із зацікавленістю слухали поліцейського, ставили багато запитань, на які отримували змістовні відповіді. Наприкінці зустрічі школярі подякували правоохоронцю за надзвичайно пізнавальну та цікаву лекцію. 

Подібні лекції та зустрічі зі школярами будуть проводитися і в інших навчальних закладах міста та області. 

Сектор комунікації поліції Черкаської області

поліція
новини
безпека
діти