Правоохоронці Черкащини продовжують проводити профілактичні заходи під умовною назвою "Я обираю – життя"

Поліція та діти

З нагоди Всесвітнього дня запобігання самогубствам, працівник ювенальної превенції Черкаського районного управління поліції  спільно з поліцейським офіцером громади Березняцької ОТГ провели профілактичні заходи під умовною назвою «Я обираю – життя» в закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів села Березняки. 

Дані заходи спрямовані на запобігання вчинення дітьми навмисних самоушкоджень, які призводять до дитячих суїцидів, а також протидію іншим негативним явищам у дитячому середовищі.

Під час зустрічі правоохоронці розповіли підліткам про цінність людського життя та протидії негативним явищам. Працівники поліції закликали учнів бути уважними один до одного та приходити на допомогу тим, хто цього потребує. А у разі виникнення  проблемних ситуацій, відразу повідомляти про це дорослих та поліцейських, які завжди вислухають та прийдуть їм на допомогу.

Правоохоронці подарували слухачам гарний настрій та усмішки. Діти з цікавістю слухали працівників поліції, брали активну участь в обговоренні актуальних тем та задавали безліч питань поліціянтам.  

Сектор комунікації поліції Черкаської області

поліція
новини
діти