вул. Смілянська,57, м. Черкаси, 18036, Україна
тел.: +380 472 37 20 80, факс: +380 472 37 14 29
e-mail:
[email protected]

для запитів ЗМІ: [email protected]
запити на отримання публічної інформації: [email protected]
для електронних звернень громадян: [email protected]
18.11.2017
Листопад   2017
ПнВтСрЧтПтСбНд
12345
6789101112
1314151617
18
19
20212223242526
27282930
дата з:
по:


Головна » Новини » Найголовніше

Повідомляємо, що 21.06.2017 о 09.00 год. відбудеться засідання поліцейської комісії ГУНП в Черкаській області, у ході якого будуть проведені співбесіди з кандидатами на заміщення вакантних посад молодшого складу поліції. Список кандидатів та час прибуття на співбесіду зазначені у списку.
19.06.2017 | 19:11

Повідомляємо, що 21.06.2017 о 09.00 год. відбудеться засідання поліцейської комісії ГУНП в Черкаській області, у ході якого будуть проведені співбесіди з кандидатами на заміщення вакантних посад молодшого складу поліції. Список кандидатів та час прибуття на співбесіду зазначені у списку.

21.06.2017 09:00:00 Дробіт Вадим Вікторович

21.06.2017 09:00:00 Маловічко Марина Сергіївна

21.06.2017 09:00:00 Пуйшо Володимир Володимирович

21.06.2017 09:00:00 Борданов Владислав Володимерович

21.06.2017 09:00:00 Войтович Андрій Миколайович

21.06.2017 09:00:00 Сокур Олена Петрівна

21.06.2017 09:00:00 Моргун Микола Сергійович

21.06.2017 09:00:00 Каліушко Олександр Миколайович

21.06.2017 09:00:00 Сергієнко Марина Валеріївна

21.06.2017 09:00:00 Битий Ігор Вячеславович

21.06.2017 09:00:00 Борданова Олена Василівна

21.06.2017 09:00:00 Обрусний Юрій Ігорович

21.06.2017 09:00:00 Мелешко Сергій Ігорович

21.06.2017 09:00:00 Ткаченко Тетяна Анатоліївна

21.06.2017 09:00:00 Мошой Володимир Григорович

21.06.2017 09:00:00 Гонтар Олександр Миколайович

21.06.2017 11:00:00 Дукан Світлана Миколаївна

21.06.2017 11:00:00 Шелепко Максим Анатолійович

21.06.2017 11:00:00 Василенко Сергій Миколайович

21.06.2017 11:00:00 Касяненко Віталій Миколайович

21.06.2017 11:00:00 Кривонос Максим Миколайович

21.06.2017 11:00:00 Бондарець Владислав Миколайович

21.06.2017 11:00:00 Богославець Костянтин Борисович

21.06.2017 11:00:00 Бодяковський Єгор Костянтинович

21.06.2017 11:00:00 Кузьменко Микола Васильович

21.06.2017 11:00:00 Єроменко Андрій Віталійович

21.06.2017 11:00:00 Коваль Віталій Павлович

21.06.2017 11:00:00 Титус Галина Вікторівна

21.06.2017 11:00:00 Филь Павло Юрійович

21.06.2017 11:00:00 Слівінський Іван Михайлович

21.06.2017 11:00:00 Фрунзе Микола Вікторович

21.06.2017 13:00:00 Давидчик Ольга Анатоліївна

21.06.2017 13:00:00 Книш Євген Олегович

21.06.2017 13:00:00 Передня Денис Іванович

21.06.2017 13:00:00 Паустянов Андрій Юрійович

21.06.2017 13:00:00 Полтавець Андрій Володимирович

21.06.2017 13:00:00 Литвиненко Олександр Олександрович

21.06.2017 13:00:00 Попко Марина Василівна

21.06.2017 13:00:00 Усатюк Роман Віталійович

21.06.2017 13:00:00 Волощенко Владислав Олександрович

21.06.2017 13:00:00 Згірський Ян Юрійович

21.06.2017 13:00:00 Бойко Юрій Олександрович

21.06.2017 13:00:00 Мальована Анна Володимирівна

21.06.2017 13:00:00 Джемелинський Олександр Іванович

21.06.2017 13:00:00 Таран Руслан Васильович

 

 

 

При використанні матеріалу гіперпосилання на npu.gov.ua обов`язкове
версія для друку