вул. Смілянська,57, м. Черкаси, 18036, Україна
тел.: +380 472 37 20 80, факс: +380 472 37 14 29
e-mail:
[email protected]

для запитів ЗМІ: [email protected]
запити на отримання публічної інформації: [email protected]
для електронних звернень громадян: [email protected]
22.10.2017
Жовтень   2017
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2345678
9101112131415
161718192021
22
23242526272829
3031
дата з:
по:


Головна » Новини » Найголовніше

Шановні кандидати на посади операторів комп'ютерного набору (цивільного персоналу) відділу служби "102" УОАЗОР ГУНП в Черкаській області
06.10.2017 | 10:23

Шановні кандидати на посади операторів комп'ютерного набору (цивільного персоналу) відділу служби «102» УОАЗОР ГУНП в Черкаській області

10.10.2017 о 14.00 год. та 11.10.2017 о 09.00 год. в Головному управлінні Національної поліції в Черкаській області починається IV етап проходження конкурсу (співбесіда) на заміщення вакантних посад операторів комп’ютерного набору (цивільного персоналу) відділу служби «102» управління організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування.

Адреса проведення конкурсу: вул. Смілянська, 57, м. Черкаси, Черкаська область.

Всіх кандидатів про конкретну дату та час співбесіди буде повідомлено додатково за телефонами, наданими Вами раніше.

У разі виникнення питань звертатись за телефонами 393-174, 393-468 з 09.00 до 18.00 (в робочі дні).

Список осіб, які пройшли перші три етапи конкурсу, додається:

 

  1.  

Атамась Василь Васильович

  1.  

Атамась Віталій Григорович

  1.  

Багірова Валентина Миколаївна

  1.  

Батир Анастасія Юріївна

  1.  

Береза Аліна Олексіївна

  1.  

Білецький Максим Вікторович

  1.  

Борисов Михайло Володимирович

  1.  

Васильєва Любов Миколаївна

  1.  

Ворона Оксана Анатоліївна

  1.  

Вяткіна Ірина Володимирівна

  1.  

Гадайчук Наталія Семенівна

  1.  

Гладкий Олександр Анатольович

  1.  

Глазунова Аліна Юріївна

  1.  

Головко Оксана Тарасівна

  1.  

Депутат Олена Григорівна

  1.  

Діденко Віталій Сергійович

  1.  

Дяченко Артем Олександрович

  1.  

Єременко Олена Володимирівна

  1.  

Жиліна Анастасія Вікторівна

  1.  

Зелінська Неля Арнольдівна

  1.  

Кавун Олена Юріївна

  1.  

Каращук Валентина Владиславівна

  1.  

Карліна Анна Михайлівна

  1.  

Карпенко Тетяна Миколаївна

  1.  

Кедря Анна Вікторівна

  1.  

Лелека Анна Олександрівна

  1.  

Лютий Валерій Вікторович

  1.  

Мельник Анна Валентинівна

  1.  

Мельник Олена Володимирівна

  1.  

Наконечний Юрій Вікторович

  1.  

Настич Оксана Леонідівна

  1.  

Нікітіна-Лакодій Тетяна Сергіївна

  1.  

Овчаренко Лариса Миколаївна

  1.  

Палубінська Аліна Миколаївна

  1.  

Панченко Тетяна Миколаївна

  1.  

Парфентьєв Михайло Олександрович

  1.  

Пасічник Анна Андріївна

  1.  

Пишоха Ярослава Олегівна

  1.  

Пістун Таміла Володимирівна

  1.  

Покотило Аліна Віталіївна

  1.  

Пустовіт Ярослава Володимирівна

  1.  

Рула Мирослава Дмитрівна

  1.  

Синяк Олександр Володимирович

  1.  

Снесар Мирослава Ігорівна

  1.  

Стовпова Оксана Миколаївна

  1.  

Шевченко Людмила Сергіївна

  1.  

Щербина Людмила Петрівна

 

 

 

При використанні матеріалу гіперпосилання на npu.gov.ua обов`язкове
версія для друку