Тренінг був наповнений практичними вправами та інтерактивними сесіями, що дозволило учасникам не лише отримати теоретичні знання, але й практично відпрацювати їх.
В обласному главку поліції Черкащини відбувся дводенний семінар-тренінг для офіцерів СОБ. У тренінгу взяли участь інспектори служби освітньої безпеки Черкаської області.
Під час навчань поліцейські навчалися формувати комунікативні уміння і навички при роботі з дітьми різного віку в шкільному середовищі. Опанували техніки психологічної підтримки при стресових реакціях, активного слухання та емпатії. В рамках проєктів #«Пункт психологічних практик» та «Всеукраїнської програми ментального здоров’я #«Ти як?», визначили рівень психоемоційного стану та загальної готовності до виконання покладених завдань.
Окрім того, спікери інструктували присутніх з питань мінної безпеки. Розказали які є види вибухонебезпечних предметів та як убезпечити себе і дітей від можливих ушкоджень.
Офіцери служби освітньої безпеки не оминули тему надання першої домедичної підготовки. Зокрема тренери детально розповіли присутнім про основні види травм, ран та кровотеч, закріпивши досвід на практиці.
Слухачі також навчилися особливостям роботи з дітьми з особливими освітніми потребами. Працівники поліції, які взяли участь у семінарі, отримали важливу й актуальну інформацію, необхідну для успішного виконання обов’язків офіцера СОБ, комунікації з неповнолітніми, їхніми батьками та працівниками закладів освіти.
«Такі тренінги створені для того, аби сформувати в офіцерів служби освітньої безпеки навички побудови довірливого середовища з усіма, хто дотичний до шкільного середовища. Важливо, щоб діти знали, що поруч є люди, які готові їх вислухати та підтримати», — зауважив начальник відділу організації служби освітньої безпеки Володимир Міщенко.
Відділ комунікації поліції Черкаської області