Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Уманські поліцейські розповідають про негативний вплив нових субкультур
Опубліковано 28 березня 2023 року о 13:52

Правоохоронці нагадують батькам, що в зону ризику деструктивної поведінки потрапляють підлітки, яким бракує уваги та підтримки рідних. А також, чиє дозвілля в Інтернеті не контролюється. 

Щоб нагадати про негативний вплив окремих молодіжних субкультур, поліцейські Умані провели профілактичну роботу серед підлітків у місцях їхнього скупчення. Інспектори сектору ювенальної превенції Уманського районного управління поліції Віталій Прилуцький та Ліна Паламарчук спілкувалися з неповнолітніми та нагадували про відповідальність за вчинки, які можуть призводити до тяжких наслідків.    

Під час бесіди в одній компанії правоохоронці виявили дівчину, у якої на одязі була символіка нової штучної субкультури. Поліцейські роз’яснили неповнолітній, що це російська інформаційно-психологічна операція. Мета якої - дестабілізувати внутрішню ситуацію в Україні.   

Нагадуємо батькам, що в зону ризику деструктивної поведінки потрапляють підлітки, яким бракує уваги та підтримки рідних. А також, чиє дозвілля в Інтернеті не контролюється. Деякі батьки навіть можуть не підозрювати, що її дитина належить до певної субкультури та може мати девіантну поведінку. Що ж робити батькам, у цій ситуації розберемось нижче.

 Спокійно, відкрито і прямо спілкуйтеся з дитиною. Надайте їй можливість говорити, коли вона буде до цього готова. Не підганяйте її.

 Якщо дитина розповідає куди вона ходить та як проводить свій час. Проявіть якомога повнішу обізнаність в обговорюваній темі; виявляйте терпіння, наполегливість, доброзичливість для уникнення емоційного дискомфорту, недовіри чи агресії з боку підлітка

 Опановуйте Інтернет-технології, майте власний акаунт і станьте другом своїй дитині в соціальних мережах;

 Щотижня аналізуйте вміст сторінок дитини, уважно читайте її публікації, вивчайте групи, до яких вона приєдналася;

 «Познайомтеся» з її віртуальними друзями, звертайте увагу на фото й відео, що викликають інтерес дитини, зокрема ті, що збережені, поширені або вподобані;

 Покажіть дитині, що вона вам небайдужа, що ви піклуєтеся про неї та запропонуйте спільно провести час.

 Зосередьтеся на тому, щоб показати дитині її переваги, знайдіть у неї сильні сторони, допоможіть їй побачити себе унікальною особистістю.

 Після встановлення контакту та виявлення підлітком довіри до вас, слід пояснити згубність і безперспективність деструктивної поведінки, підкріплюючи це фактами, які добре відомі підліткові; допомогти підлітку зрозуміти ступінь ризику від деструктивної поведінки та невідворотної відповідальності за скоєне (зокрема у випадку вчинення булінгу або іншого правопорушення).

Сектор комунікації поліції Черкаської області


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux