У рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» працівники ювенальної превенції Золотоніського відділу поліції провели профілактичну лекцію для учнів 8-11 класів Деньгівського НВК.
Поліцейські обговорили з дітьми проблему насилля, жорстокості у підлітковому середовищі та їх наслідки. Правоохоронці наголосили школярам, що робити і куди звертатися у разі, якщо вони або їх близькі стали жертвами подібного правопорушення.
Окрім цього, інспектори розповіли дітям про їхні права та нагадали, що вони мають обов’язки.
По закінченню лекції школярі взяли активну участь в обговоренні актуальних тем, задавали безліч питань співробітникам поліції.
Правоохоронці закликають ніколи не замовчувати про випадки цькування у навчальному закладі чи поза ним і негайно інформувати батьків, вчителів, або телефонувати у поліцію за номером «102».
Відділ комунікації поліції Черкаської області
![](photo_2023-11-27_12-04-14.jpg)