Від початку повномасштабного вторгнення рф в Україну поліцейські спільно з представниками інших служб та громадських формувань у посиленому режимі патрулюють вулиці Черкас та інших населених пунктів області. Оператори служби 102 цілодобово приймають повідомлення від громадян. Працює Ситуаційний центр ГУНП в Черкаській області
Поліцейські нагадують: якщо ви помітили підозрілих осіб чи транспортний засіб або виявили потенційно вибухонебезпечний предмет, телефонуйте на оперативну лінію 102
Правоохоронці закликають громадян – дотримуйтесь правил воєнного стану, комендантської години та не ігноруйте сигнали повітряної тривоги. Будьте відповідальними та дякуємо за співпрацю.
Відділ комунікації поліції Черкаської області