Поліція Черкащини за добу склала більше десятка протоколів на порушників карантину

Інформація

З початку обмежувальних заходів поліція склала майже 700 протоколів на порушників карантину в Черкаській області.

“Станом на 2 листопада працівниками поліції області складено 689 протоколів за ст. 44-3 КУпАП. Лише за добу поліціянти виявили й задокументували 11 порушників карантину. В Головному управлінні Національної поліції Черкаської області створені мобільні групи, які перевіряють стан дотримання карантинного режиму громадянами в транспорті, у закладах торгівлі, громадського харчування та нічних клубах”,- зазначає заступник начальника ГУНП в Черкаській області Сергій Коваленко.

Сергій Коваленко розповів, що минулої доби під час карантинних заходів на території області працювали 13 поліцейських рейдових груп. Ними перевірено 66 об’єктів господарювання й за результатами складено 11 адміністративних протоколів відповідно ст. 44-3 КУпАП України (Порушення правил щодо карантину людей).

“Наше завдання – запобігати правопорушенням. Працівники поліції роз’яснюють положення постанови та проводять профілактичну роботу. Звісно, на правопорушників, які не дослухаються до поліцейських, складаються адміністративні протоколи. Лише на один і той самий нічний клуб у Черкасах вже склали десять протоколів через порушення карантинних вимог”, - уточнив Сергій Коваленко.

Зауважимо, що з другого листопада почав діяти оновлений поділ на карантинні зони в залежності від епідеміологічної ситуації в регіонах. Черкаси залишаються у “помаранчевій” зоні, до “червоної” зони додалися Ватутіне, Золотоноша, Канів, Сміла, Монастирищенський та Тальнівський райони.

Сектор комунікації поліції Черкаської області

поліція
новини