У Черкасах правоохоронці припинили незаконну діяльність трьох гральних закладів та розпочали кримінальне провадження

Інформація

Поліція Черкаської області продовжує вживати заходи щодо викриття та припинення незаконного функціонування гральних закладів.

11 серпня, у Черкасах, правоохоронці викрили три заклади, у яких була налагоджена протиправна діяльність, пов’язана з гральним бізнесом. Зокрема, у приміщеннях, обладнаних комп’ютерною технікою, відвідувачам надавали доступ до азартних ігор.

Виявлено нелегальні гральні заклади працівниками слідчого Управління ГУНП в Черкаській області та співробітниками Управління стратегічних розслідувань ДСР Нацполіції України в Черкаській області.

У ході санкціонованих обшуків, проведеного черкаськими слідчими, виявлено та вилучено 37 одиниць комп’ютерної техніки, мережеве обладнання, чорнові записи, засоби мобільного зв’язку та грошові кошти на суму понад 60 тисяч гривень.

За фактом здійснення забороненого грального бізнесу розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 203-2 (Зайняття гральним бізнесом) Кримінального кодексу України.

Досудове розслідування проводить слідче Управління Головного управління Національної поліції в Черкаській області, процесуальне керівництво здійснює Черкаська місцева прокуратура.

Наразі вирішується питання щодо оголошення фігурантам про підозру. Спільна робота правоохоронних органів у цьому напрямі триває. Поліція вкотре звертається до громадян із проханням повідомляти про незаконну діяльність грального бізнесу й телефонувати за номером 102. Анонімність гарантуємо.

Сектор комунікації поліції Черкаської області

поліція
новини