Заступниця Міністра внутрішніх справ України Катерина Павліченко провела зустріч з членами Представництва ЄС в Україні та представниками Посольства Королівства Нідерланди в Україні.
Під час зустрічі заступниця Міністра внутрішніх справ розповіла про реалізацію проєкту Автошкіл для людей з інвалідністю. Вона зауважила, що під час впровадження проєкту допомагають і міжнародні партнери. Зокрема, Головний сервісний центр МВС та інструктори закладів вищої освіти переймали передовий досвід спеціалістів CBR Нідерландів з питань навчання й переобладнання автомобілів для людей з інвалідністю та проведення іспитів для отримання права керування транспортними засобами.
"Переконана, що результатом цієї співпраці будуть конкретні зміни до процедур, покращення послуг в автошколах й територіальних сервісних центрах МВС. Це один з тих проєктів, який впроваджується сьогодні, але точно буде потрібний громадянам усі наступні 10-15 років", - наголосила Катерина Павліченко.
"Автошколи для осіб з інвалідністю" - це проєкт про соціальну адаптацію до суспільного життя та рівні можливості для усіх, хто має інвалідність, прагне опанувати навички керування автомобілем та отримати посвідчення водія.
![](mceu-58476774811706543056050 (1).jpg)