Поліцейські наголосили дітям про неприпустимість жорстокої поведінки відносно інших дітей, особливо молодших за віком, а також нагадали правила безпеки дорожнього руху.
Сьогодні працівники ювенальної превенції завітали до Медведівського ліцею імені М. Залізняка та провели профілактичні лекції. Поліцейські нагадали дітям про негативне явище – булінг, його наслідки та шляхи протидії. Наголосили, що він є неприпустимим у суспільстві та розповіли яке покарання чекає на агресорів.
Ювенальні поліцейські закликали дітей ніколи не замовчувати про випадки булінгу у школі та негайно інформувати про це дорослих та поліцію.
Наймолодшим школярам поліцейські нагадали основні правила дорожнього руху та про необхідність позначати себе ввечері світлоповертальними елементами. Наостанок діти отримали корисні подарунки — флікери.
«Створення безпечного середовища є нашим головним завданням. Ми постійно навчаємо малечу основних правил безпеки, аби кожна дитина знала для себе відповіді на запитання – як поводити себе в різноманітних небезпечних ситуаціях», — наголосив начальник сектору ювенальної превенції поліції області Євгеній Карнаушенко.
Просимо і батьків завжди нагадувати дітям правила безпеки та власним прикладом показувати, як важливо їх дотримуватися. Дбаємо про найдорожчих разом.
Відділ комунікації поліції Черкаської області
![](photo_2024-04-19_17-04-17.jpg)