11-річного хлопчика із села Хацьки Черкаського району кілька годин шукав увесь особовий склад відділу поліції та співробітників ювенальної превенції. Дитину знайшли за три кілометри від села.
Про зникнення сина близько 22:00 години 22 березня правоохоронців повідомили батьки. Вони розповіли, що менш ніж на пару годин залишили дитину саму вдома та пішли владнати свої справи.
Коли повернулися, то хлопчика в хаті вже не було.
Батьки перевірили усіх знайомих, шукали сина самостійно та, безрезультатно.
Поліцейські Черкаського райуправління поліції у складі слідчо-оперативної групи, ювенальної превенції та сектору реагування патрульної поліції розпочали невідкладні розшукові заходи.
Шукали неповнолітнього у рідному селі, а також у навколишніх селах.
За кілька годин 11-річного хлопчика знайшли. Він був за три кілометри від дому. На щастя, протиправних дій проти зниклого не скоєно та загрози для його життя й здоров’я немає.
Хлопчик розповів поліцейським, що коли йому стало нудно самому вдома, він вирішив прогулятися вулицями, та в результаті — заблукав у темноті.
Батьки ж подякували працівникам поліції за те, що оперативно розшукали сина.
"Ми закликаємо громадян не бути байдужими, якщо бачите дитину без нагляду дорослих, негайно телефонуйте на 102", – наголошує начальник сектору ювенальної превенції поліції області Євгеній Карнаушенко.
Відділ комунікації поліції Черкаської області
![](Зображення WhatsApp, дата_ 2024-03-23 о 11.01.17_183aa177.jpg)