Черкащина: Негода вирує, опади не вщухають
Опубліковано 26 листопада 2023 року о 17:27
Поки комунальники розчищають дороги, поліцейські офіцери громад допомагають автомобілістам виїхати з ускладнених ділянок. Нагадуємо, що рух трасою сполученням Київ – Одеса обмежено, а трасою Одеса – Рені перекрито повністю.
Поліцейські забезпечують безпеку руху та допомагають людям, які потрапили у замети. Також поліцейські офіцери громад та співробітники ДСНС проводять роботи з прибирання гілок дерев, які падають на дороги.
Просимо водіїв бути уважними та обережними. У разі необхідності телефонувати 101 чи 102.
Хто збирався виїжджати в далеку дорогу, просимо утриматися від поїздки й перечекати негоду.
Відділ комунікації поліції Черкаської області