Вихованці комунального закладу Михайлівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату запросили правоохоронців на свято, щоб подарувати позитивні емоції, яких зараз так не вистачає охоронцям порядку.
Сьогодні у Михайлівській школі-інтернату лунали слова вдячності всім захисникам. Діти зустрічали поліцейських танцювальними номерами, віршами та патріотичними піснями. Щирі посмішки, казкова атмосфера свята, теплі обійми й багато солодощів – таким запам’ятається цей день всім присутнім.
“Всі діти дуже-дуже старалися, виконали театралізовану виставу з таким азартом, щирим хвилюванням і з любов'ю. Під час таких зустрічей ми можемо на якийсь час забути, що в нас зараз непростий стан в країні та отримати миті радості", — каже поліцейський ювенальної превенції Віктор Дубовий.
Поліцейські привітали малечу з прийдешніми святами, а на заміну отримали також неоціненний подарунок – дитячі посмішки та обійми. Окрім гарного концерту й теплої зустрічі, були ще фото на згадку та подарунки.
Сектор комунікації поліції Черкаської області