Сьогодні поліцейські спільно з представницею Черкаської окружної прокуратури провели інформаційно-профілактичну лекцію для учнів Черкаської загальноосвітньої школи №6.
“Основне завдання таких зустрічей — роз’яснення школярам про шкідливий та небезпечний вплив наркотичних речовин не лише на організм людини, а й загалом на її самореалізацію та становище в суспільстві”, — зазначила поліцейська управління боротьби з наркозлочинністю Ірина Білоус.
Представниця прокуратури ознайомила старшокласників із правовою базою та відповідальністю, яка передбачена законом за виготовлення, зберігання та розповсюдження наркотичних речовин.
Доповідачі у жвавій дискусії обговорили всі питання, які цікавили старшокласників.
Відділ комунікації поліції Черкаської області