Сьогодні, 21 листопада, ми відзначаємо День Гідності та Свободи — важливий день для України, який символізує єдність народів Європи.
На сучасному етапі, День Гідності та Свободи залишається часом для вшанування тих, хто віддав своє життя за ідеали гідності та свободи, а також для переосмислення сучасних викликів, які стоять перед українським суспільством.
“Цей день також відзначається високою ціною, яку заплатили ті, хто виступав за Свободу та Гідність. Вони залишаються героями, які внесли вагомий внесок у формування національної свідомості та ідентичності!”, — сказав начальник поліції Черкаської області Вячеслав Гурін.
Рік за роком, крок за кроком, ми продовжуємо підтримувати ці цінності, працюючи над змінами в суспільстві та розвитком демократії.
Нехай цей день стане відмінною нагодою об'єднатися для досягнення ще більших перемог і змін в ім'я справедливості. Слава Україні!
Відділ комунікації поліції Черкаської області