Минулими вихідними у столиці України пройшов півмарафон Незламності - 2024. Участь у спортивному заході взяли атлети з усієї України. Серед учасників були й черкаські правоохоронці.
14-й київський півмарафон зібрав більш як 5 тисяч любителів бігу. Черкаські правоохоронці подолали дистанції у 5, 10 та 21 кілометр. Мета благодійного забігу — збір коштів для медичного батальйону.
Під час благодійного забігу учасникам вдалося зібрати понад мільйон гривень для медичного батальйону «Госпітальєри». Також до збору долучилися спонсори, які задонатили ще мільйон коштів.
Масовий забіг — це єднання людей, де в кожного своя мотивація, що нині об'єднана спільною ідеєю — допомогти, заради кожного життя!
Відділ комунікації поліції Черкаської області