Правоохоронці закликають черкащан бути більш помітними на дорозі. Для цього використовуйте одяг зі світловідбиваючими елементами, різноманітні світловідбиваючі брелоки або флікери.
За несприятливих погодних умов та у темну пору доби, світловідбивні елементи допоможуть вас помітити на відстані 130-150 метрів.
Батьки попіклуйтесь про безпеку своїх дітей! Одягайте їх у яскравий одяг, який здалеку видно на дорозі, додайте до нього декілька світловідбивних нашивок або наліпок. І обов’язково нагадуйте малечі про правила переходу дороги!
І ще один корисний лайфхак:
щоб стати більш помітним під час переходу дороги скористайтеся невеликим ліхтариком або спалахом на телефоні.
Будь помітним. Збережи життя!
Відділ комунікації поліції Черкаської області
![](photo_2023-12-15_09-55-00.jpg)