Дві вантажівки та легковик втрапили у ДТП на Черкащині, поліцейські встановлюють обставини
У дорожньо-транспортній пригоді загинув водій легкового авто, його пасажирка — госпіталізована. Керманичі вантажівок не постраждали. Наразі слідчі розслідують ДТП.
Автопригода пригода сталася 23 жовтня близько 18:00 біля села Саморідня Черкаського району. На місці події працювали слідчі відділу розслідування злочинів у сфері транспорту слідчого управління ГУНП в Черкаській області.
Попередньо, 73-річний водій Mitsubishi ASX під час обгону зіткнувся з бічною частиною вантажівки DAF, що рухалася у зустрічній смузі. Після чого, легковик відкинуло в попередню смугу руху, де він вдарився у ще одну вантажівку DAF. Від удару легковий автомобіль виїхав на узбіччя, 73-річний водій отримав несумісні із життям травми, він помер до приїзду медиків. До лікарні госпіталізували 72-річну пасажирку, яка постраждала в ДТП.
За фактом порушення правил безпеки дорожнього руху, ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу України, відкрито кримінальне провадження.
Наразі слідчі встановлюють повні обставини події.
Відділ комунікації поліції Черкаської області