У черкащанина було завдання — розмістити “закладки” в місті Золотоноша. Під час його виконання, хлопець попався поліцейським сектору реагування патрульної поліції. Слідчі відкрили кримінальне провадження.
24 жовтня під час патрулювання поліцейські сектору реагування патрульної поліції в місті Золотоноша помітили підозрілого чоловіка. Парубок, побачивши поліціянтів, намагався зникнути з їхнього поля зору. Правоохоронці зупинили молодого чоловіка та провели поверхневу перевірку. У нього виявили та вилучили 18 згортків з речовиною рослинного походження — канабіс.
Правопорушником виявився 19-річний черкащанин. Він розповів, що в одному з месенджерів йому запропонували “легкий” заробіток. Віртуальні куратори дали завдання — приїхати із Черкас до міста Золотоноша, знайти загальну “закладку”, та розмістити її вміст по локаціях.
Хлопця затримали у процесуальному порядку, відповідно до статті 208 КПК України. Його помістили під варту. Наразі, за процесуального керівництва місцевої прокуратури, затриманому повідомлено про підозру й обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із можливістю внесення застави у розмірі 99 тис. грн.
За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 307 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України.
Санкцією статті передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк до десяти років з конфіскацією майна. Слідство триває.
Сектор комунікації поліції Черкаської області