Поліцейські продовжують у посиленому режимі стежити за публічною безпекою в центрі паломництва

Масові заходи

Ніч під час святкування Рош га-Шана пройшла спокійно.

Упродовж доби до органів поліції надійшло 13 заяв та повідомлень про події, пов’язані з перебуванням на території України паломників-хасидів. За результатами поліцейські відкрили одне кримінальне провадження за ч. 1 ст. 309 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) Кримінального кодексу  України та складено два адміністративні протоколи про  порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України. 
Поліцейські контролюють ситуацію в центрі паломництва. 

Нагадаємо: на святкування Рош га-Шана до міста Умань прибули понад 29 тисяч паломників-хасидів. Вулиці міста під час іудейського нового року в цілодобовому режимі  патрулюють близько тисячі правоохоронців. 

В  районі паломництва розгорнуто ситуаційний центр поліції, що дає змогу злагодженому та ефективному обміну оперативною інформацією між всіма службами. Також в місті Умань працює  міжвідомчий оперативний штаб, до складу якого увійшли представники Нацполіції,  ДСНС, Нацгвардії та Міграційної служби.
 

Управління комунікації Національної поліції України 

 

безпека