Під час відпрацювання слідчі слідчого управління ГУНП в Черкаській області спільно з оперативниками управління стратегічних розслідувань викрили діяльність злочинної групи, учасники якої спеціалізувалися на масовому підпільному виготовленні та розповсюдженні тютюнових виробів. Організували діяльність «підпільного цеху» четверо жителів міста Кам’янка. Вони виготовляли та реалізовували тютюнові вироби різних торгових марок, з використанням на деяких товарах підроблених марок акцизного податку України.
Правоохоронці провели обшуки за місцями виробництва й проживання фігурантів та вилучили речові докази.
Слідчі, під процесуальним керівництвом Черкаської обласної прокуратури, скерували до суду обвинувальний акт стосовно двох фігурантів, які займалися незаконним виготовленням, зберіганням, придбанням з метою збуту, а також транспортуванням та збутом незаконно виготовлених тютюнових виробів, використанням підроблених марок акцизного податку (ч. 2 ст. 199, ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 204, ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 204 КК України).
Відділ комунікації поліції Черкаської області
![](65537cb71c8b5964567025.jpg)