Мати повідомила поліції, що за її відсутності син зібрав всі свої речі й покинув домівку. Раніше він казав, що хоче поїхати до дівчини з Донеччини.
Інцидент стався вчора ввечері на Звенигородщині. 17-річний парубок, поки вдома нікого не було, протягом дня зібрав речі та пішов з дому. Коли мати повернулася й помітила відсутність сина, одразу забила на сполох і звернулася до поліції.
Жінка розповіла, що їхня родина втікла від російських окупантів, та в Покровську залишилась дівчина з якою син мав стосунки. Він неодноразово казав, що хоче поїхати до неї, втім мати не пускала. Жінка намагалася зв’язатися з сином та він не відповідав на дзвінки. Вона не полишала надії, що син не встиг дістатися Сходу та повернеться у родину.
Поліцейські зреагували оперативно, до пошуків задіяли всі необхідні сили та засоби. Відпрацювали авто та залізничні вокзали на Звенигородщині. Повідомили та надали орієнтування водіям автобусів і таксі.
У результаті проведення розшукових заходів, хлопця виявили оперативники карного розшуку на автовокзалі в місті Шпола. З ним поліцейські провели профілактичну бесіду та повернули матері.
Дорослі діти, не змушуйте батьків плакати!
Відділ комунікації поліції Черкаської області
![](photo_2024-03-28_11-05-24.jpg)