Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

На Черкащині розпочалися тренінги для операторів служби «102»

Опубліковано 24 червня 2019 року о 15:30

Сьогодні в Головному управлінні Національної поліції в Черкаській області стартували дводенні тренінги для двох груп операторів та диспетчерів служби «102». Організаторами навчань є Організація з безпеки та співробітництва в Європі і Національна поліція України.

Головною темою навчально-методичного тренінгу є реагування на звернення осіб, постраждалих від гендерного зумовленого насильства для операторів служби «102». Допомогу у цьому напрямку поліцейські отримають від представників громадської організації з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації «Ла Страда-Україна».

Під час тренінгу учасники прослухають не тільки теорію, але й практично відпрацюють можливі ситуації під час прийняття повідомлень від громадян. По закінченню тренінгу учасники отримають відповідні сертифікати.

Сектор комунікації поліції Черкаської області


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux