На Черкащині поліцейські організували реабілітаційний сеанс з каністерапії
Сьогодні психологи та кінологи Головного управління Національної поліції в Черкаській області провели терапію для захисників, які перебувають на реабілітації.
Під час заходу учасники могли поспілкуватися з чотирилапими помічниками, пригорнути їх, погратися та виконати прості вправи під керівництвом досвідчених спеціалістів. Тепла атмосфера, створена тваринами та їх провідниками, подарувала захисникам відчуття довіри, спокою й захищеності. Така терапія позитивно впливає на емоційний стан: знижує тривожність, піднімає настрій, допомагає долати стрес і стимулює мотивацію до відновлення. Це особливо важливо для наших захисників, які щодня долають складні фізичні та психологічні випробування.
«Спілкування з чотирилапими є важливою складовою реабілітації, адже воно допомагає зменшити стрес і тривожність, а також стабілізувати емоційний стан людини», – зазначають кінологи. Для таких занять обирають спеціально підготовлених собак, відкритих до взаємодії.
Захід проходив в рамках проєктів #«Пункт психологічних практик» та «Всеукраїнської програми ментального здоров’я #«Ти як?».
Відділ комунікації поліції Черкаської області