Працівники ювенальної превенції Черкащини спільно з дільничним офіцером поліції відділення поліції №1 Черкаського районного управління поліції в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» відвідали Корсунь-Шевченківський ліцей.
Заходи спрямовані на проведення інформаційно-просвітницької роботи серед учнів навчальних закладів. Основною метою акції є підвищення обізнаності серед підлітків проблематики насильства в сім’ї та методів подолання цього негативного явища.
Поліцейські розповіли учням про те, як протистояти різним видам насильства, зробивши акценти на формуванні дружніх стосунків між однолітками. Особливу увагу правоохоронці приділили питанню терпимості та поваги один до одного, адже кожен має право бути собою.
Діти брали активну участь в обговоренні, задавали багато питань на які отримували змістовні відповіді.
Правоохоронці закликають підлітків ніколи не замовчувати про випадки цькування у навчальному закладі чи поза ним і негайно інформувати батьків, вчителів, або телефонувати у поліцію за номером «102».
Сектор комунікації поліції Черкаської області
![](d884fd0b-3185-48e4-8281-a7acf8143ad5.jpg)