До молитви за Україну та її незламних воїнів запросили черкаських правоохоронців. Захід розпочався з хвилини мовчання, якою вшанували пам'ять усіх захисників та мирних мешканців України, які загинули внаслідок російської агресії.
Спільна молитва об’єднала представників різних релігійних конфесій, капеланів, представників виконавчої влади, депутатів обласної та міської ради, представників громадських організацій, військових та волонтерів. Участь у молитовному сніданку взяв Олександр Грама старший інспектор з ОД Департаменту головної інспекції та дотримання прав людини.
“Молимося за перемогу, силу і міцне здоровʼя наших Захисників, за всіх, хто в полоні чи зранений війною. Вірю, що Бог чує нас, і що він бореться разом із нами”, — зазначив Олександр Грама.
Відділ комунікації поліції Черкаської області