Головна наша мета – перемога, зауважив начальник кадрового управління ГУНП в Черкаській області Іван Давиденко, і для цього мусимо ставати сильнішими, підсилюючи боєздатність об’єднаної штурмової бригади Національної поліції України “Лють”, яка допомагає ЗСУ нищити окупантів.
“Бригада Національної поліції "Лють" – це воєнізований підрозділ нового зразка. Кістяк бригади складається з діючих поліцейських та найдосвідченіших бійців, які найкращим чином проявили себе на різних ділянках фронту. Ми чекаємо на гідних та вмотивованих добровольців, які прагнуть наблизити нашу перемогу та вибити ворога”, — зазначив Іван Давиденко.
Запрошуємо свідомих патріотів, які бажають приєднатися до «Лють» та у складі штурмової бригади швидше очистити українську землю від російської погані.
Відділ комунікації поліції Черкаської області