У рамках дводенного тренінгу правоохоронці, які мають відповідну підготовку та бойовий досвід, навчали цивільних правильно надавати домедичну допомогу постраждалим за протоколом M.A.R.C.H. Навчання проходили на базі спортивної школи “Вікторія” у залі дзюдо.
Під час навчань інструктори-поліцейські розповіли черкащанам про порядок оцінки стану постраждалого за протоколом M.A.R.C.H. Показували, як правильно користуватися турнікетами, навчилися зупиняти масивну кровотечу, відновлювати прохідність дихальних шляхів, запобігати переохолодженню тощо.
Викладачі звертали увагу на набуття учасниками практичних навичок, аби вони були готові їх застосовувати відразу після навчання.
«Ми з колегами плануємо й надалі проводити серію таких тренінгів, щоб навчати громадян у випадку реальної загрози попіклуватися про себе, надати допомогу тим, хто цього потребує. Кожен отримав новий колосальний досвід, якого ніколи не буває замало», — сказав інструктор Артур.
Відділ комунікації поліції Черкаської області