Продовжуємо набір до штурмової бригади Національної поліції “Лють” та разом творити сучасну історію.
У Головному управлінні Національної поліції в Черкаській області провели зустріч із командиром добровольчих формувань територіальної громади Валерієм Холоденком та регіональним представником штурмової бригади “Лють”, який розповів про умови проходження конкурсу та як готують добровольців.
«До штурмової бригади «Лють» відбираємо людей зі складу діючих поліцейських, а також вмотивованих добровольців, які готові захищати Україну і нищити ворога на всіх фронтах»,— акцентував Сергій Коваленко.
«Не обов’язково мати бойовий досвід – достатньо бути вмотивованим, справжнім патріотом й мати бажання перетворити свою лють на зброю проти ворога. Бійці бригади вже зараз дають гідну відсіч та нищать окупантів, звільняючи наші землі від російської навали», — каже боєць штурмової бригади.
Долучитися до бригад можна через подання заявки онлайн на сайті
Національної поліції України https://nabir.np.gov.ua або звернутися до управління кадрового забезпечення ГУНП в Черкаській області.
Контактні телефони сектору організації відбору: т. 067 559 85 26, т. 067 554 66 93.
Відділ комунікації поліції Черкаської області
![](DSC_0011.jpg)