Учора, у Черкасах відбулося відкриття воєнної фотовиставки "Небесний фотограф". Це виставка солдата ЗСУ, фотографа та активіста з міста Ковеля – Максима Бурди, який загинув 26 січня 2023 року біля Бахмута.
"Він завжди все робив з максимальною віддачею. Він міг повернутися до цивільного життя, адже він був комісований через хворобу хребта, але він знав, якщо він обирає якийсь шлях він має йти до кінця. Я впевнена, що сьогодні Максим разом із нами. З неба він бачить свої найкращі кадри", – розповідає дівчина загиблого Марія Лукашук.
Він мріяв про виставку власних робіт. Мрія, яка стала реальністю, але втілюють її рідні загиблого Максима. Фотовиставка, яку презентували в Черкасах, має символічну назву "Небесний фотограф". Свої світлини він робив на телефон.
«Це – кадри нашої боротьби, про мужніх українців та героїв нашої країни. Вічна пам'ять і шана Герою Максиму Бурді, який віддав життя за Україну», – сказав очільник поліції області Вячеслав Гурін.
Ще місяць у черкащан та гостей міста є чудовий шанс відвідати виставку, адже далі вона мандруватиме містами України.
Сектор комунікації поліції Черкаської області