Погіршення погодних умов: Всі профільні служби працюють у посиленому режимі
Опубліковано 08 січня 2024 року о 14:59
На Черкащині погіршення погодних умов — снігові замети, хуртовини, ожеледиця та пониження температури. На вулицях міста працює снігоприбиральна техніка.
Правоохоронці Черкащини нагадують про дотримання Правил дорожнього руху. Крім того, закликаємо водіїв не залишати автомобілі вздовж доріг аби снігоприбиральна техніка могла оперативно почистити проїжджу частину.
Будьте максимально уважними!
Відділ комунікації поліції Черкаської області
![](photo_2024-01-08_15-00-47.jpg)