Напередодні Різдва для дітей, серед яких ті, які втратили батьків під час війни, правоохоронці організували захоплююче дозвілля, аби малеча відчула казкову атмосферу свята.
Головне управління Національної поліції в Черкаській області запросило дітей правоохоронців до себе в гості та влаштувало для них свято з колядками, різноманітними конкурсами і подарунками.
Новорічну атмосферу допомогла створити первинна профспілкова організація.
“Попри війну, вкрай важливо, щоб діти відчули новорічне диво. Адже дитинство — це той час, коли новорічні свята запам’ятовуються на все життя”, — сказав голова профспілки Валерій Недопас.
Організатори привітали дітей з прийдешніми різдвяними й новорічними святами та побажали їм побільше щасливих днів, наповнених любов’ю, добром і вірою у краще. Натомість діти поділилися своїми мріями, сподіваючись, що у новорічну ніч вони справдяться. А всі як один, мріють про те, щоб закінчилася війна й була Перемога.
Відділ комунікації поліції Черкаської області