Поліцейські Черкащини та представники Донецького державного університету внутрішніх справ обговорили подальшу співпрацю
Основною темою наради стало питання профорієнтації молоді та заохочення до вступу в Донецький державний університет внутрішніх справ.
«Ми зацікавлені у формуванні сильного покоління поліцейських. Разом із представниками університету ми прагнемо донести до молоді, що служба в поліції — це не лише престижно, а й можливість реалізувати себе, допомагаючи людям. Профорієнтація — важлива складова цього процесу», — підкреслив важливість співпраці начальник відділу кадрового забезпечення Іван Давиденко.
Декан факультету права Донецького державного університету внутрішніх справ Ольга Ковальова акцентувала на ролі університету в підготовці кадрів:
«Наш університет готує фахівців, які відповідають сучасним вимогам правоохоронної діяльності. Співпраця з поліцією Черкащини дає нам змогу залучати молодь до вступу. Ми раді ділитися досвідом і підтримувати ініціативи, спрямовані на розвиток майбутніх поліцейських».
Також представники Донецького державного університету внутрішніх справ передали поліції інформаційні матеріали, які будуть використані під час профорієнтаційних заходів у школах.
Відділ комунікації поліції Черкаської області
