Зокрема, працівники відділу міграційної поліції ГУНП в Черкаській області спільно з працівниками служби у справах дітей Черкаської міської ради взяли участь у тематичних заняттях, які проводилися у навчальних закладах.
Один із заходів відбувся на базі однієї зі шкіл м. Черкаси приурочений до Європейського дня боротьби з торгівлею людьми.
Неповнолітнім роз’яснили поняття «торгівлі людьми», його види та причини виникнення. Розповіли про заходи, спрямовані на попередження і протидію таким кримінальним правопорушенням. Також звернули увагу на дотримання правил безпечної поведінки, щоб не потрапити в подібну ситуацію.
Правоохоронці закликають громадян бути уважними та обережними, завжди перевіряти інформацію та у разі необхідності звертатися по допомогу:
1547 – гаряча лінія з протидії торгівлі людьми;
527 – національна гаряча лінія з питань протидії торгівлі людьми;
102 – поліція;
112 – служба екстреної допомоги в ЄС.
Відділ комунікації поліції Черкаської області
![](photo_2023-10-20_13-07-02.jpg)