В рамках реалізації Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», створеної за ініціативи першої леді України Олени Зеленської, у відділах поліції міста Черкаси та області психологи проводять просвітницькі заходи серед правоохоронців.
Сьогодні надання психологічної допомоги як ніколи актуально, оскільки надзвичайна ситуація — це ситуація, яка виникла раптово та загрожує життю, здоров'ю, благополуччю людини або суб'єктивно сприймається нею як загрозлива. Значна кількість людей, які постраждали від війни в Україні, потребують психологічної підтримки та допомоги: внутрішньо переміщені особи, біженці, прийомні батьки, соціальні працівники, волонтери, проте не кожний знає як надавати собі або ж своєму ближньому психологічну допомогу.
Саме тому психолог відділу психологічного забезпечення управління кадрового забезпечення ГУНП в Черкаській області Денис Сагалаєв, використовуючи Методичні рекомендації щодо форм і методів роботи з постраждалими під час надзвичайних ситуацій, провів практичне заняття з поліцейськими Черкаської області з метою удосконалення навичок надання невідкладної психологічної допомоги постраждалим.
Психолог зазначив, що піклування про ментальне здоров’я має стати звичною відповідальністю кожного. Варто бути уважними один до одного, важливо навчитися просити про допомогу та пропонувати допомогу.
Не забувайте поставити запитання "Ти як?" друзям, колегам, близьким, простягнути руку допомоги потребуючим.
Відділ комунікації поліції Черкаської області
![](photo_2023-12-09_17-24-46.jpg)