Поліцейські психологи завершили тренінги в межах проєкту «Блакитне небо для України»
Психологи поліції Черкаської області завершили цикл тренінгів з підготовки поліцейських консультантів у межах проєкту «Блакитне небо для України» на 2026–2027 роки.
Навчання було спрямоване на формування навичок взаємної підтримки, своєчасного виявлення емоційного виснаження та надання психологічної допомоги колегам у межах системи колегіально-товариської підтримки.
Також дане навчання пройшли психолог та поліцейські Управління поліції охорони в Черкаській області. Учасники отримали практичні знання та інструменти, які допоможуть створювати в поліцейських колективах атмосферу довіри, підтримки та взаємодопомоги.
Разом — заради психологічної стійкості та підтримки тих, хто щодня стоїть на захисті людей і держави.
Відділ комунікації поліції Черкаської області