Поліцейські міграційної поліції та працівники служби в справах дітей провели з учнями Черкаської гімназії №31 профілактичну бесіду.
Поліцейський міграційної поліції Микола Скляр розповів про основні види й форми торгівлі людьми, які використовують злочинці навіть в умовах війни. Він акцентував дітям на тому, наскільки небезпечно контактувати з незнайомцями, погоджуватися на їхні сумнівні пропозиції та без відома батьків шукати «легкого» підробітку.
Правоохоронець розповів про шляхи протидії та запобігання торгівлі людьми й наголосив, що головне не замовчувати про такі факти й обов’язково повідомляти до правоохоронних органів.
Відділ комунікації поліції Черкаської області
![](photo_2024-03-14_17-33-31.jpg)