Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

Поліцейські Умані викрили зловмисника, який збував наркотики

Опубліковано 31 березня 2025 року о 10:16

Фігурант збував психотропи та нарковмісні пігулки. Його затримали під час продажу «товару». Правопорушнику повідомили про підозру та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з правом внесення застави. 

Викрили наркодилера слідчі та оперативники кримінальної поліції Уманського райуправління. Поліцейські встановили, що 38-річний уманчанин на території міста Умань збував психотропну речовину PVP та нарковмісні пігулки. Зловмисника затримали в порядку ст. 208 КПК України, коли він продав клієнту «товар» на вулиці. 

Під час проведення обшуку за місцем проживання наркоділка поліцейські вилучили поліетиленові пакетики з порошкоподібною речовиною білого кольору, кристалічною речовиною блакитного та білого відтінків, нарковмісні пігулки, майже 20 згортків з речовиною готових до збуту та інші речові докази. 

Слідчі, під процесуальним керівництвом Уманської окружної прокуратури, повідомили фігуранту про підозру за ч. 2 ст. 307 (Збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) КК України. За скоєне йому загрожує до 10 років з конфіскацією майна. Наразі підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з правом внесення застави у розмірі 242 240 грн. Досудове розслідування триває.

Відділ комунікації поліції Черкаської області

1 з 2
2 з 2

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux