На Черкащині правоохоронці долучилися до вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні — українців, які дев'ять років тому, відстоюючи майбутнє нашої держави, пожертвували своїм життям під час Революції Гідності.
20 лютого в Україні вшановується пам'ять загиблих учасників подій на Майдані, проводяться меморіальні заходи в багатьох містах країни. У Черкасах вшанування відбулося біля пам'ятного знаку "Борцям за волю України" на Алеї Слави, до якого прийшли представники силового блоку, влади та громади.
Увечері відбулася поминальна панахида, під час якої люди поклали квіти та запалили лампадки на честь кожного Героя. Всі присутні згадали Революцію Гідності, яка стала символом героїчної боротьби за державу та свободу української землі. Герої залишаються в пам'яті народу, є гордістю та прикладом для майбутніх поколінь.
Наша боротьба за Свободу та Незалежність триває, тому єдиним шляхом до її зміцнення є підтримка воїнів ЗСУ, звільнення від окупації всієї території, а також розбудова вільної, демократичної, сильної та квітучої України.
Вічна пам'ять та шана Героям України!
Сектор комунікації поліції Черкаської області