Слідчі відкрили кримінальне провадження та повідомили про підозру у вчиненні кримінального правопорушення. Чоловікам загрожує до восьми років позбавлення волі.
15 вересня до Звенигородського районного відділу поліції надійшло повідомлення про те, що невідомі особи скоїли крадіжку в одному адміністративному приміщенні Катеринополя. Вони винесли комп'ютерну техніку, стаціонарні телефони та обігрівачі.
На місце події виїхала слідчо-оперативна група. Проведеними заходами правоохоронці встановили, що крадіжку скоїли раніше судимі місцеві жителі, 42 та 36 років.
Наразі, за процесуального керівництва Звенигородської окружної прокуратури, чоловікам повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення та вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу.
За фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 4 ст. 185 Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п‘яти до восьми років. Слідство триває.
Правоохоронці нагадують, що в умовах воєнного стану за вчинення крадіжки, грабежу, розбою, вимагання, а також за привласнення, розтрату майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, передбачені максимальні покарання.
Сектор комунікації поліції в Черкаській області
![](ed09af6f-d2b6-4796-897d-aa2f4a957982.jpg)