Комісія вивчала справи, консультувала та висловлювала попередження щодо належного виконання батьками своїх обов’язків.
Сьогодні у Степанецькій сільській раді відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини. Участь у засіданні взяли поліцейський офіцер громади Степанецької ОТГ Віталій Степанець, керівництво громади, служба в справах дітей, представники комунального закладу "Центр з надання соціальних послуг" та керівництво навчальних закладів громади.
На засідання були запрошені сім’ї, які потрапили в складні життєві обставини, а також ті батьки, на яких складали протоколи за вчинення домашнього насильства відносно дітей.
Комісія вивчала справи, консультувала та висловлювала попередження щодо належного виконання батьками своїх обов’язків. У результаті учасники спільно обговорили проблемні питання та напрацювали шляхи їх вирішення.
Відділ комунікації поліції Черкаської області
![](photo_2023-11-24_17-01-08.jpg)