Вихованцям навчальних закладів правоохоронці Звенигородського районного відділу поліції провели уроки безпеки. Дітям розказали, як потрібно поводитися у надзвичайних ситуаціях та, що робити, коли чують повітряну тривогу.
Діти в ігровій формі повторили правила дорожнього руху, дії під час повітряних тривог, а також мінної безпеки.
Правоохоронці разом із вихованцями навчального закладу відпрацювали алгоритм дій під час виявлення підозрілих предметів та боєприпасів, які не вибухнули.
Окрім того, ювенальні поліцейські наголосили учням старшої школи на неприпустимості вживання алкогольних та тютюнових виробів.
Школярі почули від правоохоронців, що таке булінг та як поводитись, коли ти став його жертвою.
Окремо поліцейські розповіли учням за які правопорушення передбачено адміністративну та кримінальну відповідальність та яке покарання несуть неповнолітні за вчинення правопорушень.
По закінченню лекції юні учасники взяли активну участь в обговоренні актуальних тем й ставили безліч запитань співробітникам поліції.
Сектор комунікації поліції Черкаської області