Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

Поліцейський офіцер громади виявив жителя Кам’янки, який виловлював рибу сіткою

Опубліковано 14 квітня 2020 року о 17:13

У зловмисника вилучено автомобіль, човен, рибацьку сітку та незаконно виловлену рибу. Дії чоловіка кваліфіковані слідчими за статтею 249 Кримінального кодексу України.

Т.в.о.заступника начальника ГУНП Сергій Коваленко розповів, що поліцейський офіцер Кам’янської міської об’єднаної територіальної громади виявив в селі Тимошівка Кам’янського району чоловіка, який займався незаконним виловом риби. Чоловік за допомогою сітки встиг виловити 146 рибин різних видів.

На місце події поліцейський викликав слідчо-оперативну групу. У зловмисника вилучено рибальську сітку, гумовий човен, рибу та автомобіль, на якому він пересувався.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 249 (Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом) Кримінального кодексу України. Вирішується питання про накладення арешту на вилучене майно.

Сектор комунікації поліції Черкаської області


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux