Правоохоронці Черкащини продовжують проводити правовиховні та пізнавальні лекції в школах області
У рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» поліцейський офіцер громади Матусівської ОТГ провів профілактичну лекцію для учнів Матусівського навчально-виховного комплексу №2.
Основною метою таких зустрічей є попередження і припинення насильства та жорстокого поводження з дітьми та підлітками в сім’ях та навчальних закладах.
Правоохоронець детально розповів про те, які існують види насильства, а також разом з дітьми обговорили тему булінгу та надав поради, як боротися з цим негативним явищем.
Поліцейський наголосив, що за жодних умов не треба замовчувати факти жорстокого поводження з людиною, адже нехтування проблемою тільки ускладнить ситуацію та може призвести до непоправних наслідків.
Також нагадав дітям про безпеку в Інтернет-просторі, негативний вплив на організм наркотичних засобів та ще обговорили про правила дорожнього руху для пішоходів.
Підлітки брали активну участь в обговоренні, ставили багато запитань на які отримували змістовні відповіді.
Довідково: з 25 листопада по 10 грудня, щорічно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою.
Сектор комунікації поліції Черкаської області